.

.

ידיים לחות, 5 חלקים לעור לחות פילינג יד מסכת להגדיר להרגיע, מימה עור יבש היד אכפת לי סטים גוזם לציפורן מסיר

ידיים לחות, 5 חלקים לעור לחות פילינג יד מסכת להגדיר להרגיע, מימה עור יבש היד אכפת לי סטים גוזם לציפורן מסיר

דירוג לקוחות:

ILS 0.00
במלאי
במחסן.

יד מסכת ספא הכפפה קיט : ביעילות, משפר יובש, חספוס של עור היד, והוא יכול מאוד לחדש את חומרים מזינים הדרושים כדי להפוך את העור רך וחלק.טבעי humectant מלחלח יובש בעור.עור יבש תיקון היד המסכה : תוכנן במיוחד כפפות טובלים את הידיים העור ידידותית, יפה, ללא תשלום, לגלוש באינטרנט, לעשות את עבודות הבית, לשחק עם טלפונים ניידים וליהנות היד שלך טיפול יופי.זה נוח לשימוש בכל מקום שבו אתה נמצא במשרד או בבית.נקי ויבש את הידיים, לפתוח את החבילה, להוציא את היד המסכה, ואז לשים את הידיים פנימה וסוגר את מסכות, ואז להירגע.מסיר לק כלי הערכה : פצירה משמש לליטוש הציפורן משטח ליטוש קצה הציפורן, קל לשימוש, נוח לשימוש.בשביל הבריאות שלך, עדיף להשתמש משלך ערכת טיפוח הציפורניים נפרדת, כלי האצבעות על מנת לשמור על יופי טיפוח תרגול.מניקור היד מסכת הסט מתאים למתחילים ומקצוענים.זה כולל הרבה כלים בסיסיים וקל לשימוש.לחות היד מסכת הכפפה להגדיר : הסט מכיל שלושה סוגים שונים של היד מסכות, שיכול לענות על רוב הצרכים.הפונקציות לחות, לחות, החלקה, פילינג, וכו'.כדי לשפר את היד בעיות עור.זה טוב מאוד עבור בית יד אכפת לי בלי ללכת למספרה, להביא לך נוחות.יד מסכת ספא כפפות ערכה : לשפר את יעילות יובש, חספוס של עור היד, והוא יכול מאוד להשלים את החומרים המזינים הדרושים כדי להפוך את העור רך וחלק.הטבע humectants זה עוזר לשמור על עור יבש, רטוב.מפרט : מצב : 100% מותג חדש, סוג הפריט : אמנות ציפורן כלי כמות : 5 חתיכות / סט יעילות : ומחדש לחות, משפר עור יבש, מרענן ומעדן את עור היד.שימוש : ביתי, סלון ציפורניים, וכו'.איך להשתמש בקרם לחות היד מסכת עור התחדשות יד המסכה : 1. לאחר ניקוי וייבוש הידיים שלך, פתח את אריזת התיק, להסיר את היד מסכת לחתוך באמצע כלבי ים. 2. לשים על היד המסכה, לחץ בעדינות את השכבה החיצונית של הסרט עם היד שלך, כך שהידיים שלך בקשר קרוב עם הסרט, ואז לפתוח את המדבקה לצרף את כלבי הים. 3. במהלך מיסוך שלב, ידיים יכול להיות עיסה 2-3 פעמים כדי לסייע מלא את הספיגה. 4. הסר את הכיסוי לאחר כ. 20 דקות.אחרי המוצר הוא נספג לחלוטין על ידי הידיים שלך, לשטוף את זה עם מים. 5. שימוש מרענן, מעניק לחות קרם ידיים בבוקר ובערב עבור טיפול יומי. (את האצבע באזור ניתן להסרה, אתה יכול לעשות את היד אכפת לי באותו הזמן כמו מניקור.) רשימת החבילות : 1 x שקית עם חידוש העור ידי מסכה (2 חלקים) 1 x שקית לחות ידי מסכה (2 חלקים) 1 x שקית עם פילינג ידי מסכה (2 חלקים) 1 x פצירה 1 x סגול ליטוש מברשת.

המאפיינים הבסיסיים

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Nail Art Tool
Quantity:
5 pieces / set
Effectiveness:
replenishes moisture, improves dry skin, refreshes and softens the hand skin.
Use:
household, nail salon, etc.
How to use a moisturizing hand mask and a skin resurfacing hand mask:
1. After cleaning and drying your hands, open the packaging bag, remove the hand mask and cut off the middle seals. :
2. Put on the hand mask, gently press the outer layer of the film with your hand so that your hands are in close contact with the film, then open the sticker to attach the seals. :
3. During the masking phase, hands can be massaged 2-3 times to aid full absorption. :
4. Remove the cover after approx. 20 minutes. After the product is completely absorbed by your hands, wash it off with water. :
5. Use a refreshing moisturizing hand cream morning and evening for daily care. (The fingertip area is removable and you can do the hand care at the same time as the manicure.) :
Package list:
1 x bag with skin renewal hand mask (2 pieces) :
1 x bag of moisturizing hand mask (2 pieces) :
1 x bag with peeling hand mask (2 pieces) :
1 x nail file :
1 x Purple Polishing Brush :

ההצעות הטובות ביותר